Tootja: Logitech
Mudel: 920-008365
EAN: 50992060709915
Logitech Slim Combo. Klaviatuuri keel: Saksa keel. Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPad Pro, Toote värv: Must. Ühenduvustehnoloogia: Dokkimine, Seadme liides: Smart Connector. Toiteallikas: Dokk. Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid: iOS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
wasd.ee |
Keyboard slim combo/deutch 920-008365 logitech | €119.38 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPad Pro |
| Toote värv | Must |
| Kate | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| USB-jaotur | |
| Tagantvalgustus | |
| Kokkupandav | |
| Randmetugi | |
| Korpuse materjal | Kangas, Plast, Polüuretaan |
| Vedelikukindel klaviatuur | |
| Kaabliluku pesa | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Dokkimine |
| Seadme liides | Smart Connector |
| Klaviatuur | |
| Klaviatuuri keel | Saksa keel |
| Osutamisseade | |
| Numbriklaviatuur | |
| Täismõõdus klaviatuur | |
| Multimeediaklahvid | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Dokk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 26 mm |
| Kõrgus | 311 mm |
| Kaal | 640 g |
| Pakendi sisu | |
| Kasutusjuhend | |
| Muud funktsioonid | |
| Klaviatuuri kujutegur | Standard |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | iOS |