Tootja: HP
Mudel: 918321-061
EAN: 5711783944690
HP 918321-061. Klaviatuuri keel: Itaalia, Osutamisseade: Puuteplaat. Brändiühilduvus: HP, Ühilduvus: Pro X2, Toote värv: Must. Ühenduvustehnoloogia: Dokkimine. Toiteallikas: Dokk. Laius: 300 mm, Sügavus: 229 mm, Kõrgus: 5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP 918321-061 mobiilseadme klaviatuur Must Itaalia | €306.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | Pro X2 |
| Toote värv | Must |
| Kate | |
| Tagantvalgustus | |
| Kaabliluku pesa | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Dokkimine |
| Klaviatuur | |
| Klaviatuuri keel | Itaalia |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Numbriklaviatuur | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Dokk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus | 229 mm |
| Kõrgus | 5 mm |
| Kaal | 353 g |