Tootja: ASUS
Mudel: 90AC0350-BDS001
EAN: 0192876005606
ASUS WiGig Display Dock. Põhiseadme tüüp: PM3-mängija/nutitelefon, Brändiühilduvus: Asus, Ühilduvus: ASUS ROG Phone ZS600KL. Laius: 124 mm, Sügavus: 48 mm, Kõrgus: 100 mm, Kaal: 345 g. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Põhiseadme tüüp | PM3-mängija/nutitelefon |
| Brändiühilduvus | Asus |
| Ühilduvus | ASUS ROG Phone ZS600KL |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool, DC (alalisvool) |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| DC-väljundvool | 2 A |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 124 mm |
| Sügavus | 48 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Kaal | 345 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |