Tootja: Tefal
Mudel: HT464138
EAN: 3016667245125
Tefal Prep'Mix+ HT464138. Tüüp: Alusega mikser, Toote värv: Hall, Valge, Mikseri funktsioonid: Sõtkumine, Segamine. Tera materjal: Metall. Võimsus: 500 W. Laius: 100 mm, Sügavus: 280 mm, Kõrgus: 320 mm. Pakendi laius: 228 mm, Pakendi sügavus: 402 mm, Pakendi kõrgus: 239 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tefal Prep'Mix+ HT464138 mikser Alusega mikser 500 W Hall, Valge | €66.14 |
|
www.ox.ee |
Tefal Mikser , pöörleva nõuga | €72.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Alusega mikser |
| Toote värv | Hall, Valge |
| Mikseri funktsioonid | Sõtkumine, Segamine |
| Muudetav kiirus | Jah |
| Turbo | Jah |
| Kiiruste arv | 5 |
| Kokkupandav statiiv | Jah |
| Kannu mahutavus | 2,5 l |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Lahtiühendusnupp | Jah |
| Ergonoomiline käepide | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 500 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Kaal | 2,1 kg |
| Pakendi sisu | |
| Nõu kaasa arvatud | Jah |
| Taignakonksud | Jah |
| Vahusti | Jah |
| Materjal | |
| Tera materjal | Metall |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 228 mm |
| Pakendi sügavus | 402 mm |
| Pakendi kõrgus | 239 mm |
| Pakendi kaal | 3,06 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 113,6 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 100,9 kg |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 14 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 28 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 2 tk |