Tootja: Tefal
Mudel: HT652538
EAN: 3016667245736
Tefal Powermix Silence HT652538. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Punane, Mikseri funktsioonid: Segamine. Tera materjal: Metall. Võimsus: 600 W. Laius: 7,6 mm, Sügavus: 21 mm, Kõrgus: 30,5 mm. Pakendi laius: 144 mm, Pakendi sügavus: 214 mm, Pakendi kõrgus: 270 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Punane |
| Mikseri funktsioonid | Segamine |
| Muudetav kiirus | Jah |
| Turbo | Jah |
| Kiiruste arv | 5 |
| Ergonoomiline käepide | Jah |
| Lahtiühendusnupp | Jah |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Töötab vaikselt | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Mikser | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 600 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 7,6 mm |
| Sügavus | 21 mm |
| Kõrgus | 30,5 mm |
| Kaal | 1439 kg |
| Materjal | |
| Tera materjal | Metall |
| Pakendi sisu | |
| Vahusti | Jah |
| Taignakonksud | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 144 mm |
| Pakendi sügavus | 214 mm |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi kaal | 1,96 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 101 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 157,1 kg |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 24 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 72 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |