Tootja: Siemens
Mudel: MQ95520N
EAN: 4242003565537
Siemens MQ95520N. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Valge, Mikseri funktsioonid: Mikserdama, Sõtkumine. Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 350 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 141 mm, Sügavus: 77 mm, Kõrgus: 201 mm. Pakendi kaal: 960 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Миксеры Siemens MQ95520N - OReol.eu | €35.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Valge |
| Mikseri funktsioonid | Mikserdama, Sõtkumine |
| Muudetav kiirus | |
| Turbo | |
| Kiiruste arv | 5 |
| Kokkupandav statiiv | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 350 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 141 mm |
| Sügavus | 77 mm |
| Kõrgus | 201 mm |
| Kaal | 860 g |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 960 g |