Tootja: Krups
Mudel: GN504131
EAN: 3045386375028
Krups 3 Mix 5500 Plus. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Valge, Päritoluriik: Hiina. Tera materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 500 W. Laius: 185 mm, Sügavus: 275 mm, Kõrgus: 240 mm. Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta: 4 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 64 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Mikseri Krups GN5041 - OReol.eu | €81.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras, Valge |
| Muudetav kiirus | Jah |
| Turbo | Jah |
| Kiiruste arv | 5 |
| Kokkupandav statiiv | Ei |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Ergonoomiline käepide | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Lahtiühendusnupp | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 500 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 185 mm |
| Sügavus | 275 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Kaal | 2 kg |
| Pakendi sisu | |
| Vahusti | Jah |
| Visplid | Jah |
| Materjal | |
| Tera materjal | Roostevaba teras |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 64 tk |