Tootja: KitchenAid
Mudel: 859790101440
EAN: 5413184160388
KitchenAid 5KHM9212ECU. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Hõbe, Mikseri funktsioonid: Mikserdama, Sõtkumine, Segamine. Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 85 W, AC-sisendpinge: 220-400 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 80 mm, Sügavus: 200 mm, Kõrgus: 150 mm. Pakendi laius: 135 mm, Pakendi sügavus: 235 mm, Pakendi kõrgus: 210 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Hõbe |
| Mikseri funktsioonid | Mikserdama, Sõtkumine, Segamine |
| Juhtme pikkus | 1,53 m |
| Muudetav kiirus | |
| Turbo | |
| Päripäeva pöörlemine | |
| Kiiruste arv | 9 |
| Pöörlemiskiirus | 1300 RPM |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 85 W |
| AC-sisendpinge | 220-400 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Kaal | 1,4 kg |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Pakendi sisu | |
| Taignakonksud | |
| Visplid | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 135 mm |
| Pakendi sügavus | 235 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 1,7 kg |