Tootja: Bosch
Mudel: MFQ4885DE
EAN: 4242002863238
Bosch MFQ4885DE. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Must, Kroom, Juhtme pikkus: 1,4 m. Tera materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 575 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 200 mm, Sügavus: 75 mm, Kõrgus: 142 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Bosch Haushalt MFQ4885DE Handmixer 575 W Schwarz | €105.81 |
|
direkt.jacob.de |
Bosch Haushalt MFQ4885DE Handmixer 575 W Schwarz | €107.47 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Must, Kroom |
| Juhtme pikkus | 1,4 m |
| Muudetav kiirus | |
| Turbo | |
| Kiiruste arv | 5 |
| Kokkupandav statiiv | |
| Juhtmeklamber | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 575 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Kõrgus | 142 mm |
| Kaal | 1,8 kg |
| Materjal | |
| Tera materjal | Roostevaba teras |
| Pakendi sisu | |
| Taignakonksud | |