Tootja: Bosch
Mudel: MFQ4075DE
EAN: 4057057545172
Bosch MFQ4075DE. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Hõbe, Valge, Mikseri funktsioonid: Mikserdama, Segamine. Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 550 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 200 mm, Sügavus: 75 mm, Kõrgus: 142 mm. Pakendi kaal: 1,78 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.primashopping.it |
Bosch MFQ 4075 DE Styline Mod. MFQ4075DE EAN 4242002838984 164660 Bosch | €87.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Hõbe, Valge |
| Mikseri funktsioonid | Mikserdama, Segamine |
| Juhtme pikkus | 1,4 m |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 5 |
| Kokkupandav statiiv | |
| Lahtiühendusnupp | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 550 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Kõrgus | 142 mm |
| Kaal | 1,49 kg |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Pakendi sisu | |
| Taignakonksud | |
| Nõu kaasa arvatud | |
| Vahusti | |
| Visplid | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 1,78 kg |