Tootja: Bosch
Mudel: MFQ49300
EAN: 4242005297047
Bosch MFQ4. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Valge, Mikseri funktsioonid: Sõtkumine, Segamine, Segamine. Võimsus: 850 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 75 mm, Sügavus: 200 mm, Kõrgus: 142 mm. Pakendi laius: 232 mm, Pakendi sügavus: 101 mm, Pakendi kõrgus: 225 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras, Valge |
| Mikseri funktsioonid | Sõtkumine, Segamine, Segamine |
| Juhtme pikkus | 1,4 m |
| Turbo | |
| Kiiruste arv | 5 |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 850 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 75 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 142 mm |
| Kaal | 1,15 kg |
| Pakendi sisu | |
| Taignakonksud | |
| Vahusti | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 232 mm |
| Pakendi sügavus | 101 mm |
| Pakendi kõrgus | 225 mm |
| Pakendi kaal | 1,3 kg |