Tootja: Bosch
Mudel: MFQ36470
EAN: 14242002723102
Bosch MFQ36470. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Valge, Juhtme pikkus: 1,3 m. Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 450 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 154 mm, Sügavus: 208 mm, Kõrgus: 74 mm. Pakendi kaal: 1,58 kg
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Valge |
| Juhtme pikkus | 1,3 m |
| Muudetav kiirus | |
| Turbo | |
| Kiiruste arv | 5 |
| Kokkupandav statiiv | |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Võimsus | |
| Võimsus | 450 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 154 mm |
| Sügavus | 208 mm |
| Kõrgus | 74 mm |
| Kaal | 1,38 kg |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Pakendi sisu | |
| Taignakonksud | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 1,58 kg |