Tootja: Bosch
Mudel: MFQ36450S
EAN: 4242002834498
Bosch MFQ36450S. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Valge, Mikseri funktsioonid: Segamine, Segamine. Võimsus: 450 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 208 mm, Sügavus: 74 mm, Kõrgus: 154 mm. Pakendi laius: 175 mm, Pakendi sügavus: 240 mm, Pakendi kõrgus: 240 mm. Kaubaaluse brutolaius: 80 cm, Kaubaaluse brutopikkus: 120 cm, Kaubaaluse brutokõrgus: 195 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
Bosch ročni mešalnik MFQ36450S | €51.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Valge |
| Mikseri funktsioonid | Segamine, Segamine |
| Muudetav kiirus | |
| Turbo | |
| Kiiruste arv | 5 |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Masinpesukindlad aksessuaarid | |
| Lahtiühendusnupp | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Võimsus | |
| Võimsus | 450 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 208 mm |
| Sügavus | 74 mm |
| Kõrgus | 154 mm |
| Kaal | 1,3 kg |
| Pakendi sisu | |
| Hakkija | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 175 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 1,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 195 cm |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 126 tk |