Tootja: Beko
Mudel: HMM81504BX
EAN: 8690842430596
Beko HMM81504BX. Tüüp: Käsimikser, Toote värv: Roostevaba teras, Mikseri funktsioonid: Segamine. Võimsus: 500 W. Laius: 85 mm, Sügavus: 180 mm, Kõrgus: 160 mm. Pakendi laius: 105 mm, Pakendi sügavus: 215 mm, Pakendi kõrgus: 202 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Beko HMM 81504BX | €36.28 |
|
mts.ee |
Beko HMM81504BX mikser Käsimikser 500 W Roostevaba teras | €38.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Käsimikser |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Mikseri funktsioonid | Segamine |
| Muudetav kiirus | |
| Turbo | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Hoob |
| Lahtiühendusnupp | |
| Ergonoomiline käepide | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Masinpesukindlad aksessuaarid | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 500 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Pakendi sisu | |
| Taignakonksud | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 105 mm |
| Pakendi sügavus | 215 mm |
| Pakendi kõrgus | 202 mm |
| Pakendi kaal | 1,4 kg |