Tootja: Ariete
Mudel: 00C158902AR0
EAN: 8003705120433
Ariete 1589. Tüüp: Alusega mikser, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Mikseri funktsioonid: Mikserdama, Sõtkumine, Segamine. Korpuse materjal: Alumiinium, Kannu materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 1600 W, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool. Laius: 220 mm, Sügavus: 375 mm, Kõrgus: 365 mm. Pakendi kaal: 7,94 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ariete Moderna 1589/02 czany | €286.99 |
|
www.photopoint.ee |
Ariete Moderna 1589/02 czany | €288.99 |
|
www.photopoint.ee |
Ariete Moderna 1589/02 czany | €297.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Alusega mikser |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Mikseri funktsioonid | Mikserdama, Sõtkumine, Segamine |
| Muudetav kiirus | Jah |
| Turbo | Ei |
| Päripäeva pöörlemine | Jah |
| Kiiruste arv | 11 |
| Eemaldatav nõu | Jah |
| Kannu mahutavus | 5,5 l |
| Segamislabade arv | 1 |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Pritsmekaitse | Jah |
| Lahtiühendusnupp | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1600 W |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 375 mm |
| Kõrgus | 365 mm |
| Kaal | 6,9 kg |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Kannu materjal | Roostevaba teras |
| Pakendi sisu | |
| Taignakonksu(de) arv | 1 |
| Taignakonksud | Jah |
| Juhend | Jah |
| Spaatel | Jah |
| Vahusti | Jah |
| Nõu kaasa arvatud | Jah |
| Visplid | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 7,94 kg |