Tootja: KitchenAid
Mudel: 5KSM35SSFP
EAN: 5413184103361
KitchenAid 5KSM35SSFP. Toote tüüp: Kauss, Maht: 3,3 l, Toote värv: Roostevaba teras. Laius: 241 mm, Sügavus: 198 mm, Kõrgus: 165 mm. Pakendi kaal: 800 g, Pakendi laius: 241 mm, Pakendi sügavus: 241 mm. Kogus pakis: 1 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kauss |
| Maht | 3,3 l |
| Pestav | Jah |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Ühilduvus | 5KSM3311X |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 241 mm |
| Sügavus | 198 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Kaal | 500 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 241 mm |
| Pakendi kõrgus | 203 mm |
| Pakendi sügavus | 241 mm |
| Pakendi kaal | 800 g |