Tootja: Whirlpool
Mudel: 859991663140
EAN: 8003437642968
Whirlpool MWSC 833 SX. Seadme paigaldus: Tööpinna peal, Toote tüüp: Grilliga mikrolaineahi, Sisemahutavus: 33 l, Mikrolainevõimsus: 900 W, Sisseehitatud ekraan, Kontrolli tüüp: Pöörlev, Puudutus, Toote värv: Must, Roostevaba teras
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mikroviļņu krāsns Whirlpool MWSC 833 SX | €288.00 |
|
oreol.eu |
Mikroviļņu krāsni Whirlpool Microwave oven MWSC 833 SX - OReol.eu | €330.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seadme paigaldus | Tööpinna peal |
| Toote tüüp | Grilliga mikrolaineahi |
| Sisemahutavus | 33 l |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev, Puudutus |
| Grillimisvõimsus | 1200 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Ukse avanemine | Ette alla avanev |
| Pöörlev alus | Jah |
| Pöördlaua suurus | 36 cm |
| Sisetuli | Jah |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Integreeritud kell | Jah |
| Taimer | Jah |
| Taimeri tüüp | Digitaalne |
| Lapselukk | Jah |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Minimaalne temperatuur (konvektsioon) | 40 °C |
| Maksimaalne temperatuur (sundkonvektsioon) | 200 °C |
| Sisemuse materjal | Roostevaba teras |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Grill | Jah |
| Konvektsioonküpsetus | Jah |
| Aurutamine | Ei |
| Soojashoiurežiim | Jah |
| Röster | Ei |
| Ülessulatamise funktsioon | Jah |
| Ülessoojendamise funktsioon | Jah |
| Automaatküpsetamise funktsioon | Jah |
| Kartulikrõpsude valmistaja | Jah |
| Võimsus | |
| Ühendatud koormus | 2000 W |
| AC-sisendpinge | 220-230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 490 mm |
| Sügavus | 540 mm |
| Kõrgus | 373 mm |
| Kaal | 25,9 kg |