Tootja: Whirlpool
Mudel: 858773129900
EAN: 8003437394843
Whirlpool AMW 731/IX. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote tüüp: Grilliga mikrolaineahi, Sisemahutavus: 31 l. Ühendatud koormus: 2300 W, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 595 mm, Sügavus: 468 mm, Kõrgus: 385 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote tüüp | Grilliga mikrolaineahi |
| Sisemahutavus | 31 l |
| Mikrolainevõimsus | 1000 W |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Grillimisvõimsus | 800 W |
| Grilli tüüp | Kvartsgrill |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Ukseavamise tüüp | Väljatõmmatav |
| Ukse avanemine | Ette alla avanev |
| Ukse hing | Alla |
| Pöörlev alus | |
| Pöördlaua suurus | 32,5 cm |
| Sisetuli | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Kella tüüp | Elektrooniline |
| Integreeritud kell | |
| Lapselukk | |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Multilaine tehnoloogia | |
| Tasakesi sulguv uks | |
| Juhtme pikkus | 1,35 m |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Grill | |
| Konvektsioonküpsetus | |
| Aurutamine | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Automaatküpsetamise funktsioon | |
| Kartulikrõpsude valmistaja | |
| Võimsus | |
| Ühendatud koormus | 2300 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 468 mm |
| Kõrgus | 385 mm |
| Paigalduskoha laius | 55,6 cm |
| Paigalduskoha laius (min) | 55,6 cm |
| Paigalduskoha laius (max) | 56,8 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 38 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (min) | 38 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (max) | 38 cm |
| Kaal | 27 kg |
| Pakendi sisu | |
| Ahjupann kuulub komplekti | |
| Koos grillivõrega | |
| Kasutusjuhend | |