Tootja: Teka
Mudel: 40581515
EAN: 8421152127247
Teka MWE 225 FI. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Sisemahutavus: 20 l, Mikrolainevõimsus: 800 W. Ühendatud koormus: 1250 W, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 595 mm, Sügavus: 323 mm, Kõrgus: 382 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Sisemahutavus | 20 l |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Grillimisvõimsus | 1000 W |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Ukseavamise tüüp | Nupud |
| Ukse hing | Vasak |
| Pöörlev alus | |
| Pöördlaua suurus | 2,45 cm |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Kella tüüp | Elektrooniline |
| Integreeritud kell | |
| Taimer | |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Ukse värv | Must |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kellafunktsioon | |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Grill | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Võimsus | |
| Ühendatud koormus | 1250 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 323 mm |
| Kõrgus | 382 mm |
| Sisemõõdud (l x s x k) | 295 x 315 x 218 mm |
| Paigaldussektsiooni mõõdud (l x s x k) | 463 x 324 x 362 mm |