Tootja: Samsung
Mudel: MC28M6035CK/ET
EAN: 8801643239527
Samsung MC28M6035CK/ET. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Toote tüüp: Kombineeritud mikrolaineahi, Sisemahutavus: 28 l. Ühendatud koormus: 2900 W, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 517 mm, Sügavus: 463 mm, Kõrgus: 310 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote tüüp | Kombineeritud mikrolaineahi |
| Sisemahutavus | 28 l |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Grilli tüüp | Kvartsgrill |
| Võimsusastete arv | 6 |
| Ukse hing | Vasak |
| Pöörlev alus | Jah |
| Pöördlaua suurus | 31,8 cm |
| Pöördplatvormi deaktiveerimine | Jah |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Lapselukk | Jah |
| Toote värv | Must |
| Minimaalne temperatuur (konvektsioon) | 40 °C |
| Maksimaalne temperatuur (sundkonvektsioon) | 200 °C |
| Sumisti väljas | Jah |
| Sumisti | Jah |
| Sisemuse kate | Keraamiline kate |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Grill | Jah |
| Konvektsioonküpsetus | Jah |
| Aurutamine | Ei |
| Soojashoiurežiim | Ei |
| Röster | Ei |
| Ülessulatamise funktsioon | Jah |
| Ülessoojendamise funktsioon | Jah |
| Automaatküpsetamise funktsioon | Jah |
| Sulatamise programmide arv | 5 |
| Kartulikrõpsude valmistaja | Jah |
| Võimsus | |
| Ühendatud koormus | 2900 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 517 mm |
| Sügavus | 463 mm |
| Kõrgus | 310 mm |
| Sisemõõdud (l x s x k) | 358 x 235,5 x 327 mm |
| Kaal | 17,9 kg |
| Pakendi laius | 586 mm |
| Pakendi sügavus | 518 mm |
| Pakendi kõrgus | 371 mm |
| Pakendi kaal | 21,5 kg |
| Pakendi sisu | |
| Ahjupann kuulub komplekti | Jah |