Tootja: Samsung
Mudel: FG77SUST
EAN: 8806085179110
Samsung FG77SUST. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote tüüp: Grilliga mikrolaineahi, Sisemahutavus: 20 l. Ühendatud koormus: 2400 W, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 489 mm, Sügavus: 326 mm, Kõrgus: 275 mm. Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 209 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC): 448 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote tüüp | Grilliga mikrolaineahi |
| Sisemahutavus | 20 l |
| Mikrolainevõimsus | 850 W |
| Grillimisvõimsus | 1100 W |
| Pöörlev alus | |
| Pöördlaua suurus | 25 cm |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Taimer | |
| Lapselukk | |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Kellarežiim | 12 h/24 h |
| Kellafunktsioon | |
| Sisemuse kate | Keraamiline kate |
| Küpsetusaeg(max) | 99 min |
| Kaaluandur | |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Grill | |
| Konvektsioonküpsetus | |
| Aurutamine | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Võimsus | |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 489 mm |
| Sügavus | 326 mm |
| Kõrgus | 275 mm |
| Sisemõõdud (l x s x k) | 330 x 291 x 211 mm |
| Kaal | 14,5 kg |
| Pakendi laius | 654 mm |
| Pakendi sügavus | 455 mm |
| Pakendi kõrgus | 441 mm |
| Pakendi kaal | 19 kg |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 209 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 448 tk |