Tootja: Hoover
Mudel: 38900121
EAN: 8016361937918
Hoover H-MICROWAVE 500 HMGV28GDFW. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote tüüp: Grilliga mikrolaineahi, Sisemahutavus: 28 l. AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 595 mm, Sügavus: 388 mm, Kõrgus: 401 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote tüüp | Grilliga mikrolaineahi |
| Sisemahutavus | 28 l |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Grillimisvõimsus | 1000 W |
| Võimsusastete arv | 8 |
| Ukseavamise tüüp | Nupud |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Ukse hing | Vasak |
| Pöörlev alus | Jah |
| Pöördlaua suurus | 31,5 cm |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Toote värv | Valge |
| Ukse värv | Valge |
| Sisemuse materjal | Roostevaba teras |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Grill | Jah |
| Konvektsioonküpsetus | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 388 mm |
| Kõrgus | 401 mm |
| Kaal | 18,2 kg |
| Pakendi laius | 684 mm |
| Pakendi sügavus | 566 mm |
| Pakendi kõrgus | 484 mm |
| Pakendi kaal | 22,6 kg |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Pakendi sisu | |
| Koos grillivõrega | Jah |