| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Mikrolaineahi Candy MIC440VTX | €477.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev, Puudutus |
| Taimer | |
| Taimeri tüüp | Digitaalne |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 594 mm |
| Sügavus | 568 mm |
| Kõrgus | 455 mm |
| Kaal | 41 kg |
| Pakendi laius | 670 mm |
| Pakendi sügavus | 700 mm |
| Pakendi kõrgus | 550 mm |
| Pakendi kaal | 44 kg |
| Võimsus | |
| Vool | 16 A |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | |