Tootja: Candy
Mudel: 38000254
EAN: 8016361919099
Candy COOKinApp CMXW20DW. Seadme paigaldus: Tööpinna peal, Toote tüüp: Eraldiseisev mikrolaineahi, Sisemahutavus: 20 l. AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 440 mm, Sügavus: 340 mm, Kõrgus: 259 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mikroviļņu krāsns Candy CMXW20DW | €90.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seadme paigaldus | Tööpinna peal |
| Toote tüüp | Eraldiseisev mikrolaineahi |
| Sisemahutavus | 20 l |
| Mikrolainevõimsus | 700 W |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Invertertehnoloogia | Ei |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Pöörlev alus | Jah |
| Pöördlaua suurus | 25,5 cm |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Toote värv | Valge |
| Sisemuse materjal | |
| Electronic control | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 340 mm |
| Kõrgus | 259 mm |
| Kaal | 10 kg |
| Pakendi laius | 495 mm |
| Pakendi sügavus | 395 mm |
| Pakendi kõrgus | 315 mm |
| Pakendi kaal | 11,5 kg |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |