Tootja: Beko
Mudel: MOC20100SFB
EAN: 8690842442919
Beko MOC20100SFB. Seadme paigaldus: Tööpinna peal, Toote tüüp: Eraldiseisev mikrolaineahi, Sisemahutavus: 20 l. Laius: 446 mm, Sügavus: 345 mm, Kõrgus: 243 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mikroviļņu krāsns Beko MOC20100SFB | €72.00 |
|
oreol.eu |
Микроволновые печи Beko MOC20100SFB - OReol.eu | €78.00 |
|
balticdata.lv |
Mikroviļņu krāsns Beko MOC20100SFB | €84.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seadme paigaldus | Tööpinna peal |
| Toote tüüp | Eraldiseisev mikrolaineahi |
| Sisemahutavus | 20 l |
| Mikrolainevõimsus | 700 W |
| Kontrolli tüüp | Nupp |
| Võimsusastete arv | 6 |
| Ukseavamise tüüp | Nupud |
| Ukse hing | Vasak |
| Pöörlev alus | |
| Pöördlaua suurus | 24,5 cm |
| Sisetuli | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Taimer | |
| Taimeri tüüp | Mehaaniline |
| Viitstardi taimer | |
| Toote värv | Hõbe |
| Ukse materjal | Klaas |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Grill | |
| Aurutamine | |
| Röster | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 446 mm |
| Sügavus | 345 mm |
| Kõrgus | 243 mm |
| Kaal | 9,7 kg |
| Pakendi laius | 466 mm |
| Pakendi sügavus | 389 mm |
| Pakendi kõrgus | 268 mm |
| Pakendi kaal | 10,6 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8516500010 |