Tootja: Kensington
Mudel: K87652WW
EAN: 0085896876526
Kensington A1020 Boom Arm. Toote tüüp: Mikrofonistatiiv poomiga, Aluse tüüp: Lauale kinnitamise alus, Toote värv: Must. Laius: 61 mm, Sügavus: 71 mm, Kõrgus (maksimaalne): 109,5 cm. Pakendi laius: 645 mm, Pakendi sügavus: 340 mm, Pakendi kõrgus: 105 mm. Põhikasti (välimise) laius: 100 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 275 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 285 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Kensington A1020 Boom Arm Mikrofonistatiiv poomiga | €93.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mikrofonistatiiv poomiga |
| Aluse tüüp | Lauale kinnitamise alus |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Jala materjal | Teras |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Ühenduskeere | 3/8 " |
| Teleskoopjalg | Jah |
| Sertifikaat | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 61 mm |
| Sügavus | 71 mm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 109,5 cm |
| Kaal | 1,36 kg |
| Mikrofoni varre kogupikkus | 95 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85181000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 100 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 275 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 285 mm |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | C clamp, boom arm, clip-On cable holder, Adapter 3/8” to 1/4” thread mount, Adapter 3/8” to 5/8” thread mount, mounting screw, mounting plate, instruction guide, warrranty, ProVC insert. |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 645 mm |
| Pakendi sügavus | 340 mm |
| Pakendi kõrgus | 105 mm |
| Pakendi kaal | 447,5 g |