Tootja: Varr
Mudel: VGMD1
EAN: 5907595455732
Varr VGMD1. Tüüp: Lauamikrofon, Mikrofoni tundlikkus: -58 dB, Mikrofoni sagedus: 70 - 10000 Hz. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB. Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 1,5 m. Toiteallikas: USB, Talitluspinge: 4,5 V. Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Omega microphone Varr VGMD1, black (45573) | €24.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Mikrofon | |
| Tüüp | Lauamikrofon |
| Mikrofoni tundlikkus | -58 dB |
| Mikrofoni sagedus | 70 - 10000 Hz |
| Mikrofonisisendi näivtakistus | 2200 Ω |
| Mikrofoni signaal-müra suhe (SNR) | 50 dB |
| Mikrofoni suunatüüp | Ringsuunaline |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Seadme liides | USB |
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | Jah |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | USB |
| Talitluspinge | 4,5 V |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |