Tootja: Sandberg
Mudel: 126-20
EAN: 5705730126208
Sandberg USB Conference Desk Microphone Must Konverentsimikrofon pakub suurepärast helikvaliteeti ja kasutusmugavust mõistliku hinna eest. See konverentsimikrofon sobib suurepäraselt videokonverentsideks, heliidu salvestamiseks ja voogedastamiseks ning muudeks professionaalseteks helisündmusteks.
Mikrofoni tüüp on konverentsimikrofon ja see suudab hõlmata helisagedusi vahemikus 100 kuni 10000 Hz, tagades täpse ja selge helikvaliteedi. Mikrofoni tundlikkus on 110 dB, mis võimaldab koguda helisid ka kaugemalt. Sellel mikrofonil on ka mitte-suundne omadus, võimaldades heli ühtlast püüdmist kõikidest suundadest.
Sandberg USB Conference Desk Microphone pakub ka mugavustegurit. Sellel mikrofonil on vaigistusnupp, mis võimaldab teil heli kiiresti vaigistada ja taasaktiveerida vastavalt vajadusele. Lisaks on mikrofonil sisseehitatud LED-taustvalgustus, mis lisab ekstra stiili ja mugavust.
Ühenduvuse osas on see mikrofon lihtne ja mugav. Saate sellelihtsalt ühendada USB-liiteseadmega, kasutades USB tüüp-A sadamat. Samuti on olemas USB-port, kuhu saab ühendada oma seadmete laadimiseks või andmete ülekandmiseks. Lisaks on sellel mikrofonil ka kõrvaklappide väljund, mis võimaldab teil kuulata ja hinnata oma helisalvestusi reaalajas.
Sandberg USB Conference Desk Microphone Must Konverentsimikrofon kaasas kaasaskantav ja kerge disain, kuna selle kaal on vaid 250 g. Pakend sisaldab ka kõiki vajalikke juhtmeid ja lisavarustust.
Selle Sandbergi konverentsimikrofoni omadused, nagu suurepärane helikvaliteet, mugavusfunktsioonid ja lihtne ühenduvus, teevad sellest ideaalse valiku kõigile, kes vajavad professionaalset helisündmuste lahendust.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Mikrofon | |
| Tüüp | Konverentsimikrofon |
| Mikrofoni tundlikkus | 110 dB |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 10000 Hz |
| Bitisagedus | 16 bitti |
| Diskreetimissagedus | 48 kHz |
| Mikrofoni signaal-müra suhe (SNR) | 65 dB |
| Mikrofoni suunatüüp | Ringsuunaline |
| Mikrofoni vaigistamine | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Seadme liides | USB |
| USB port | Jah |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | Jah |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | USB |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi sisu | 1 Sandberg USB Conference Desk Microphone 1 Quick guide |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi kaal | 250 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85181000 |