Tootja: NGS
Mudel: ELEC-MIC-0013
EAN: 8435430615876
NGS SINGER AIR. Tüüp: Karaokemikrofon, Mikrofoni tundlikkus: -52 dB, Mikrofoni sagedus: 20 - 18000 Hz. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Maksimaalne kasutuskaugus: 20 m, Talitlussagedus: 268.1 MHz. Toote värv: Must. Audioväljund: 6,3 mm. Toiteallikas: Patarei, Aku tüüp: AA, Aku tööiga (maksimaalne): 6 h
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
NGS SINGER AIR Must Karaokemikrofon | €34.35 |
|
www.gangaelectronica.es |
Micrófono Inalámbrico NGS Singer Air | €38.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Mikrofon | |
| Tüüp | Karaokemikrofon |
| Mikrofoni tundlikkus | -52 dB |
| Mikrofoni sagedus | 20 - 18000 Hz |
| Mikrofonisisendi näivtakistus | 50 Ω |
| Mikrofoni suunatüüp | Ühesuunaline |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Talitlussagedus | 268.1 MHz |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 20 m |
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Sisse/välja lüliti | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Aku tüüp | AA |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 6 h |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Vastuvõtja | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | |
| Audioväljund | 6,3 mm |