Tootja: Logitech
Mudel: 988-000491
EAN: 5099206102286
Logitech Blue Sona. Tüüp: Stuudiomikrofon, Mikrofoni sagedus: 40 - 18000 Hz, Mikrofoni harmoonmoonutus (THD): 0,06 protsenti. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: XLR-3. Toote värv: Must. Laius: 30 mm, Sügavus: 400 mm, Kõrgus: 30 mm. Pakendi laius: 80 mm, Pakendi sügavus: 214 mm, Pakendi kõrgus: 222 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Mikrofon | |
| Tüüp | Stuudiomikrofon |
| Mikrofoni sagedus | 40 - 18000 Hz |
| Mikrofoni harmoonmoonutus (THD) | 0,06 protsenti |
| Tundlikkus (1 kHZ) | 20,97 mV/Pa |
| Mikrofoni signaal-müra suhe (SNR) | 69,9 dB |
| Maksimaalne helirõhutase (1 kHz) | 138 dB |
| Mikrofoni suunatüüp | Supercardioid |
| Võnkepooli tüüp | Dünaamiline |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Seadme liides | XLR-3 |
| XLR-väljund | 1 |
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Sisaldab tuuleklaasi | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi sisu | Blue Sona Active-Dynamic XLR Microphone Additional Windscreen 3/8” Mic Stand Adapter Quick Start Guide |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 30 mm |
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Mikrofoni kaal | 185 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 80 mm |
| Pakendi sügavus | 214 mm |
| Pakendi kõrgus | 222 mm |
| Pakendi kaal | 1,1 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Fantoomtoide | 24 - 48 V |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 232 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 341 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 262 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,96 kg |