Tootja: D-Link
Mudel: DIS-M100G-SW
EAN: 0790069450020
D-Link DIS-M100G-SW. Andmete edastamise maksimaalne määr: 4000 Mbit/s, Konverteri sisendi liides: 100BASE-FX, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, Võrgustandardid: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Fiiberoptiline pistmik: SFP, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Kiustruktuur: Multirežiim, Üksikrežiim. LED-indikaatorid: Link, Võrk, Toote värv: Must, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP30. Väljundpinge: 12 - 48 V, Võimsustarve (tüüpiline): 3,6 W
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DIS-M100G-SW verkon mediamuunnin 4000 Mbit/s Monitila, Yksittäistila Musta | €379.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP30 |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Link, Võrk |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 4000 Mbit/s |
| Konverteri sisendi liides | 100BASE-FX, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 2,976 pps |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Automaatne ühildumine | |
| Dupleks-süsteem | Täisversioon, Pool |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 12 - 48 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 3,6 W |
| Toimimine | |
| Kiustruktuur | Multirežiim, Üksikrežiim |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kiudjuhtme portide arv | 1 |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP |
| DC-pistik | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Isehäälestuv | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 190 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |