Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-UMC2000/LC-901
EAN: 0767035210674
Allied Telesis AT-UMC2000/LC-901. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s, Konverteri väljundi liides: 1000Base-SX, Võrgustandardid: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p. Fiiberoptiline pistmik: LC, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Maksimaalne ülekandekaugus: 500 m, Lainepikkus: 850 nm, Kiustruktuur: Multirežiim. Toote värv: Hall. Laius: 54,9 mm, Sügavus: 101,6 mm, Kõrgus: 21,8 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ALLIED TELESIS USM2000 | €485.73 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | |
| LED-indikaatorid | |
| Toote värv | Hall |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Konverteri väljundi liides | 1000Base-SX |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| VLAN-i tugi | |
| Toimimine | |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 500 m |
| Lainepikkus | 850 nm |
| Kiustruktuur | Multirežiim |
| Toetatud kiudkaabli läbimõõt | 50/125,62.5/125 µm |
| Tx-võimsus (minimaalne) | -9,5 dBmW |
| Tx-võimsus (maksimaalne) | -4 dBmW |
| Rx-võimsus (minimaalne) | -17 dBmW |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 54,9 mm |
| Sügavus | 101,6 mm |
| Kõrgus | 21,8 mm |
| Kaal | 170 g |