Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-PC2000/LC-960
EAN: 0767035224381
Allied Telesis AT-PC2000/LC-960. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s, Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s): 14880 pps, Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s): 148880 pps. Fiiberoptiline pistmik: LC, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Maksimaalne ülekandekaugus: 1000 m, Lainepikkus: 850 nm. LED-indikaatorid: Tegevus, Link, Võrk, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Toote värv: Hall, Sertifikaat: FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE. Sisendpinge: 100 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz, Võimsustarve (tüüpiline): 35 W
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | Ei |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Võrk, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| Sertifikaat | FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (1 Gbit/s) | 1488000 pps |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Toimimine | |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 1000 m |
| Lainepikkus | 850 nm |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 35 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 30 W |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kiudjuhtme portide arv | 1 |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 155 mm |
| Sügavus | 149 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 748 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |