Tootja: XYZprinting
Mudel: RFPLMXEU00F
EAN: 4715872740300
XYZprinting RFPLMXEU00F. Printimise materjal: Polülaktiid (PLA), Printimisvärvid: Vask, Brändiühilduvus: XYZprinting. Kaal: 600 g, Läbimõõt: 1,75 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Printēšanas materiāls XYZprinting RFPLMXEU00F PLA 600 g Copper | €26.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Printimise materjal | Polülaktiid (PLA) |
| Printimisvärvid | Vask |
| Värvi nimi | Copper |
| Brändiühilduvus | XYZprinting |
| Sulamispunkt (max) | 15 °C |
| Sulamispunkt (min) | 32 °C |
| Otsiku temperatuur | 200 °C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 600 g |
| Läbimõõt | 1,75 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84779080 |