Tootja: XYZprinting
Mudel: RFPLCXEU0EC
EAN: 4715872741598
XYZprinting RFPLCXEU0EC. Printimise materjal: Polülaktiid (PLA), Printimisvärvid: Kollane, Brändiühilduvus: XYZprinting. Kaal: 600 g, Läbimõõt: 1,75 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi kaal: 1 kg
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Printimise materjal | Polülaktiid (PLA) |
| Printimisvärvid | Kollane |
| Brändiühilduvus | XYZprinting |
| Otsiku temperatuur | 210 °C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi kaal | 1 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 600 g |
| Läbimõõt | 1,75 mm |