Tootja: XYZprinting
Mudel: RFPLBXEU07E
EAN: 4715872745626
XYZprinting RFPLBXEU07E. Printimise materjal: Polülaktiid (PLA), Printimisvärvid: Oranž, Läbipaistev, Brändiühilduvus: XYZprinting. Kaal: 600 g, Läbimõõt: 1,75 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
XYZprinting Orange - 600 g - PLA-Filament (3D) | XYZprinting | RFPLBXEU07E | 4715872745626 | €29.77 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Printimise materjal | Polülaktiid (PLA) |
| Printimisvärvid | Oranž, Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | XYZprinting |
| Ühilduvus | da Vinci 1.0A da Vinci 2.0A Duo da Vinci 1.0 AiO da Vinci 1.0 Pro |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 600 g |
| Läbimõõt | 1,75 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84779080 |