Tootja: XYZprinting
Mudel: RFPLBXEU04A
EAN: 4715872745480
XYZprinting RFPLBXEU04A. Printimise materjal: Polülaktiid (PLA), Printimisvärvid: Roheline, Läbipaistev, Brändiühilduvus: XYZprinting. Kaal: 600 g, Läbimõõt: 1,75 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Printēšanas materiāls XYZprinting RFPLBXEU04A PLA 600 g Green | €22.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Printimise materjal | Polülaktiid (PLA) |
| Printimisvärvid | Roheline, Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | XYZprinting |
| Ühilduvus | da Vinci 1.0A da Vinci 2.0A Duo da Vinci 1.0 AiO da Vinci 1.0 Pro |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 600 g |
| Läbimõõt | 1,75 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84779080 |