| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Brother TZe-FA4 ruban d'étiquette Bleu sur blanc | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sildi värv | Sinine valgel taustal |
| Printimistehnoloogia | Termosiirde printimismeetod |
| Veekindel | Jah |
| Kasseti tüüp | TZe |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Brother |
| Ühilduvus | PT-P900W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Lindi laius | 1,8 cm |
| Lindi pikkus | 3 m |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 48219090 |