| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Brother Papier Etiketten 1552St/Rolle | €99.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 76 mm |
| Sügavus | 26 mm |
| Pakendi laius | 315 mm |
| Pakendi sügavus | 410 mm |
| Pakendi kõrgus | 115 mm |
| Funktsioonid | |
| Etikettide arv paki kohta | 1552 tk |
| Kasseti tüüp | RD |
| Toote värv | Valge |
| Muud funktsioonid | |
| Lindi suurus | 7,6 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 48219090 |