| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Brother HGE-M951V5 markeerimisteip | €92.65 |
|
www.photopoint.ee |
BROTHER HGEM951V5 24 BLACK ON MATT SILV. | €114.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Lindi laius | 2,4 cm |
| Lindi pikkus | 8 m |
| Funktsioonid | |
| Etikettide arv paki kohta | 5 tk |
| Toote värv | Must hõbedasel taustal |
| Kasseti tüüp | HGe |
| Viimistlus | Matt |
| Ühilduvus | Brother P-touch 9500PC, 9700PC, 9800PCN, RL700S |
| Muud funktsioonid | |
| Lindi suurus | 2,4 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 48219090 |