Tootja: HP
Mudel: 4WA49EA
EAN: 0193808676581
HP Engage One All-in-One System Model 141. Ekraani diagonaal: 35,6 cm (14"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit. Protsessori perekond: Intel® Celeron®, Protsessori mudel: 3965U, Protsessori sagedus: 2,2 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 2400 MHz
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori sagedus | 2,2 GHz |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori mudel | 3965U |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Protsessori harud | 2 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 35,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Low halogen |
| Muud funktsioonid | |
| Mälupesad | 1 |