Tootja: Hot Wheels
Mudel: HLH72
EAN: 0194735112876
Hot Wheels Neon Speeders HLH72. Toote tüüp: Ralliauto mudel, Disaini tüüp: Eelnevalt kokku pandud, Skaala: 1:64. Laius: 30 mm, Sügavus: 75 mm, Kõrgus: 25 mm. Pakendi laius: 108 mm, Pakendi sügavus: 36,5 mm, Pakendi kõrgus: 165,1 mm. Päritoluriik: Malaisia, Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 68914 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga): 148315 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ralliauto mudel |
| Disaini tüüp | Eelnevalt kokku pandud |
| Skaala | 1:64 |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Materjal | Metall, Plast |
| Toote värv | Erinevad värvid |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Malaisia |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 148315 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 68914 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 182 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 195 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 130 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 580 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 75 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Laius | 30 mm |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 36,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 165,1 mm |
| Pakendi kaal | 38 g |
| Pakendi sisu | Includes 1 Hot Wheels Neon Speeders 1:64 scale car. |