Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Akutehnoloogia | Hõbeoksiid (S) |
| Aku pinge | 1,55 V |
| Aku mahutavus | 6 mAh |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 1,3 mm |
| Läbimõõt | 5,8 mm |
| Kaal | 0,1 g |
| Muud funktsioonid | |
| Patarei kujutegur | Nupp/münt |