| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Varta V321 Kertakäyttöinen akku SR65 Hopea-oksidi (S) | €5.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Akutehnoloogia | Hõbeoksiid (S) |
| Aku pinge | 1,55 V |
| Aku mahutavus | 16 mAh |
| Toote värv | Hõbe |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 1,65 mm |
| Läbimõõt | 6,8 mm |
| Kaal | 0,25 g |