| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Varta 56616 kotitalousparisto Ladattava akku AA Nikkelimetallihybridi (NiMH) | €13.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Laaditav patarei |
| Aku suurus(ed) | AA |
| Akutehnoloogia | Nikkel-metallhüdriid (NiMH) |
| Aku pinge | 1,2 V |
| Aku mahutavus | 2100 mAh |
| Kaasasolevate akude arv | 4 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 14,5 mm |
| Sügavus | 14,5 mm |
| Kõrgus | 50,5 mm |
| Kaal | 30 g |