Tootja: Varta
Mudel: 04920 121 414
EAN: 4008496559275
Varta 4920 121 414. Aku tüüp: Ühekordne patarei, Aku suurus(ed): D, Akutehnoloogia: Tsink-mangaandioksiid (Zn/MnO2). Kõrgus: 61,5 mm, Läbimõõt: 3,42 cm, Kaal: 136,9 g. Pakendi tüüp: Blisterpakend
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Aku suurus(ed) | D |
| Akutehnoloogia | Tsink-mangaandioksiid (Zn/MnO2) |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kaasasolevate akude arv | 4 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 61,5 mm |
| Läbimõõt | 3,42 cm |
| Kaal | 136,9 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |