Tootja: Varta
Mudel: 04703 110 404
EAN: 4008496810444
Varta 04703110404. Aku tüüp: Ühekordne patarei, Aku suurus(ed): AAA, Akutehnoloogia: Aluseline. Kõrgus: 44,5 mm, Kaal: 11,4 g. Pakendi tüüp: Blisterpakend. Patarei kujutegur: Silindriline, Kuju: Silinder
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Batterie Varta MAX TECH DE AAA LR03 4St. | €4.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Aku suurus(ed) | AAA |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Toote värv | Punane |
| Kaasasolevate akude arv | 4 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Kaal | 11,4 g |
| Muud funktsioonid | |
| Patarei kujutegur | Silindriline |
| Kuju | Silinder |
| Kerge avada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne hoida | |
| Lihtne paigaldada | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |