Tootja: Varta
Mudel: 04610 945 416
EAN: 4008496300709
Varta 04610945416. Aku tüüp: Ühekordne patarei, Patarei suurus: PR70, Akutehnoloogia: Tsinkõhk. Kõrgus: 3,5 mm, Läbimõõt: 5,8 mm, Kaal: 3 g. Pakendi tüüp: Blisterpakend. Patarei kujutegur: Nupp/münt
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Varta 04610945416 Ühekordne patarei PR70 Tsinkõhk | €4.49 |
|
www.pure-gaming.fr |
Varta 04610945416 Batterie à usage unique PR70 Zinc-Air | €7.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Patarei suurus | PR70 |
| Akutehnoloogia | Tsinkõhk |
| Aku pinge | 1,45 V |
| Aku mahutavus | 105 mAh |
| Kaasasolevate akude arv | 6 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 3,5 mm |
| Läbimõõt | 5,8 mm |
| Kaal | 3 g |
| Muud funktsioonid | |
| Patarei kujutegur | Nupp/münt |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |