Tootja: Philips
Mudel: LR03P8BP/10
EAN: 0871258164413
Philips Power Alkaline LR03P8BP/10. Aku tüüp: Laaditav patarei, Aku suurus(ed): AAA, Akutehnoloogia: Aluseline. Kaal: 11 g. Pakendi tüüp: Blisterpakend. EAN/UPC/GTIN (pakend): 87 12581 64413 0, Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC): 1 87 12581 64413 7. Pakendi mõõtmed (l x s x k): 120 x 174 x 13 mm, Kaasnevate toodete arv: 8 tk, Pakendi kaal: 0,117 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips Power Alkaline LR03P8BP/10 majapidamispatarei Laaditav patarei AAA Aluseline | €8.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Laaditav patarei |
| Aku suurus(ed) | AAA |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Patarei tööiga | 5 aasta(t) |
| Raskemetallivaba | Cd (kaadmium), Hg (elavhõbe), Pb (plii) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 11 g |
| Logistika andmed | |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 87 12581 64413 0 |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 1 87 12581 64413 7 |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 120 x 174 x 13 mm |
| Pakendi kaal | 0,117 kg |
| Kaasnevate toodete arv | 8 tk |
| Mõõdud (l x s x k) | 10,5 x 44,5 x 10,5 mm |
| Välise kartongpakendi pikkus (cm) | 27,3 cm |
| Välise kartongpakendi brutokaal | 5,6 kg |
| Välise kartongpakendi netokaal | 4,5 kg |
| Väliste kartongpakendite kogus | 48 tk |
| Pakendusmaterjal | Carton, PET |
| Välise kartongpakendi tareeritud kaal | 1,1 kg |
| Välise kartongpakendi laius (cm) | 20,7 cm |
| Pakendi netokaal | 0,0938 kg |
| Pakendi tareeritud kaal | 0,0232 kg |
| Samaväärne kui | AAA, LR03, AM4, 24A, MN2400 |
| Välise kartongpakendi kõrgus (cm) | 18,5 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |