Tootja: Philips
Mudel: LR03A4B/10
EAN: 4895229107991
Philips LR03A4B/10. Aku tüüp: Ühekordne patarei, Aku suurus(ed): AAA, Akutehnoloogia: Aluseline. Laius: 10,5 mm, Sügavus: 10,5 mm, Kõrgus: 44,5 mm. Pakendi laius: 83 mm, Pakendi sügavus: 13 mm, Pakendi kõrgus: 12 mm. Põhikasti (välimise) laius: 148 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 182 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 161 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Bateria Vega BATERIA PHILIPS AAA LR03 BLISTER 4SZT BATERIE ENTRY ALKALINE Phil-LR03A4B/10> 13965127 (4895229107991) akumulators, baterija mobilajam telefonam | €4.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Aku suurus(ed) | AAA |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Patarei tööiga | 5 aasta(t) |
| Raskemetallivaba | Cd (kaadmium), Hg (elavhõbe), Pb (plii) |
| Kaasasolevate akude arv | 4 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 10,5 mm |
| Sügavus | 10,5 mm |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Kaal | 11 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 83 mm |
| Pakendi sügavus | 13 mm |
| Pakendi kõrgus | 12 mm |
| Pakendi kaal | 49 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 148 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 182 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 161 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 36 tk |